Ubytování v Karlstadu

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Karlstadu. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Karlstadu, kde najdeme města Hammarö, Killstad, Kil, Bråte a Forshaga.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. s73137 StarStarStarStar

Foto: s73137
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Set in Karlstad, just 7 km from Horse Race Track, s73137 features accommodation with free WiFi. The Löfbergs Lila Arena is within 7 km of the holiday home.


2. Three-Bedroom Holiday Home in Karlstad StarStarStarStar

Foto: Three-Bedroom Holiday Home in Karlstad
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Three-Bedroom Holiday Home in Karlstad offers accommodation in Karlstad, 4.3 km from Horse Race Track and 5 km from Löfbergs Lila Arena. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen.


3. Karlstad Swecamp Bomstadbaden StarStarStarStar

Foto: Karlstad Swecamp Bomstadbaden
Pokojů: 26
Hodnocení hostů
82 %

Situated 100 metres from Bomstadbaden Beach by Lake Vänern, this resort offers cottages with a private terrace and a kitchenette. Karlstad city centre is 10 km away.

Pokoje

Chata s 1 ložnicí
osoby590 - 690 SEK za noc
Chata se 2 ložnicemi
osob890 - 990 SEK za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: